Main Page-tr: Difference between revisions

From Microformats Wiki
Main Page-tr
Jump to navigation Jump to search
No edit summary
No edit summary
Line 43: Line 43:
** [[Main_Page-tr|<span lang="tr">Türkçe</span> (Turkish)]] {{NewMarker}} <!-- 2012-328 -->
** [[Main_Page-tr|<span lang="tr">Türkçe</span> (Turkish)]] {{NewMarker}} <!-- 2012-328 -->
* başka yerlerdekiler
* başka yerlerdekiler
**[http://en.wikipedia.org/wiki/Microformat Mikroformatlar hakkında wikipedia makalesi] wikipedia üzerinde bir çok dile çevrilmiştir.
**[http://tr.wikipedia.org/wiki/Microformat Mikroformatlar hakkında wikipedia makalesi] wikipedia üzerinde bir çok dile çevrilmiştir.


[http://en.wikipedia.org/wiki/other-languages Diğer dilleri] görmek için tıklayınız, ve yeni çeviri başlatmak için [[how-to-start-new-translation|how-to-start-a-new-translation]].
[http://microformats.org/wiki/other-languages Diğer dilleri] görmek için tıklayınız, ve yeni çeviri başlatmak için [[how-to-start-new-translation|how-to-start-a-new-translation]].

Revision as of 21:08, 2 December 2012

<entry-title>Microformats wiki sayfasına hoşgeldiniz!</entry-title>

microformats HTML sayfalarında insanlar, organizasyonlar, kuruluşlar, mekanlar, blog yazıları, ürünler, incelemeler, sürdürmeler, çözümler gibi ekstra etiketlemeler yapılmasını sağlayan uzantılardır. Websiteler, search engines-arama motorlarının ve diğer araçların sitenin içeriğini incelerken daha detaylı bilgi alabilmesi için standart bir API yayınlarlar bunu Microformats ile kullanarak sağlayabilirler. Daha fazlası için What are microformats?.

Giriş

Bu wiki microformats topluluğunun ana kaynağıdır ve yazar rehberliği, referanslar, spesifikasyonlar, taslaklar, yayınlama adımları, araştırmalar, makaleler, beyin fırtınası ve konu takibi ile ilgili bilgiler verir.

Başlarken

Mikroformatlara başlarken:


Mikroformatlar Wiki Çevirileri

Mikroformatlar makalelerini bir çok dilde okuyabilirsiniz yada sizde katkıda bulabilirsiniz:

Diğer dilleri görmek için tıklayınız, ve yeni çeviri başlatmak için how-to-start-a-new-translation.